Automatic Call Recorder

5.43.11

4.3

13

Sohbetlerinizi kaydedin, notlar ekleyin ve paylaşın

2.4M

Bu uygulamayı oyla

Automatic Call Recorder ile önemli olduğunu düşündüğünüz her türlü telefon sohbetini kaydedebilirsiniz; böylece daha sonra dinleyebilir ya da belirli bir kişiyle paylaşabilirsiniz.

Bu araç, hangi sohbetleri silip hangilerini tutacağınıza seçmenize de izin verir. Bir sohbet kaydedildiğinde, tekrar dinlediğinizde unutmak istemediğiniz herhangi bir bilgiye açıklama getirmek için not ekleyebilirsiniz. Ayrıca, telefonunuza bir şey olursa diye bu sohbetleri güvende tutmak için buluta eş zamanlayabilirsiniz.

Tüm kayıtlarınız için nereye ve nasıl kaydedileceğini de seçebilirsiniz. Üç muhtemel ayarı vardır, uygulama ister gelen aramalar isterse aranan görüşmeler olsun tüm telefon görüşmelerini kaydeder. Ayrıca, 'tümünü görmezden gel' özelliği sayesinde hiç bir arama kaydedilmez, diğer özellik ise belirli kişileri görmezden gelebiliyor olmanız, böylece uygulama sadece listenizdeki kişilerle sohbetlerinizi kaydeder.

Son olarak Automatic Call Recorder, Dropbox ve Google Drive gibi bulut hizmetlerine telefonunuzu bağlayabilir böylece tüm aramalarınızın bir yedeğini oluşturabilirsiniz.
X